תמונת אווירה - לחץ לפרטים נוספים
לחץ לפרטים נוספים » 

בניית אתרים


 

בניית אתרים - לרציניים בלבד

 

בעבר כל נער בן 16בנה אתר אינטרנט ונהנה מההילה. ההתלהבות הראשונית מהאינטרנט ומההזדמנויות העצומות הגלומות ברשת וכן מיעוט האתרים בעברית היו רקע לעלייתם של אתרים רבים שעלו בתחילת הדרך וכיום לא היו מצליחים למשוך יותר מגולש אחד לחודש (שהוא במקרה גם הבעלים של האתר).

 

כיום המצב שונה לגמרי, ישנם אלפי אתריםבכל תחום ובכל נושא. לכל מילת מפתח ולכל צירוף שתקישו יתקבלו מאות או אלפי תוצאות ויש כבר לא מעט צירופים שעבורים קיימות למלעה ממיליון תוצאות! ולכן בניית אתרים כיום היא לא לחובבנים ואפילו לא לרציניים יחסית - בניית אתרים כיום היא לרציניים בלבד.

 

בניית אתרים בסביבה מרובת מתחרים:

כיום בכל תחום שלא תחפשו, החל מתיירות, דרך רפואה, כולל מסעדות, ביטוח, בעלי חיים ועוד... בכל תחום יש אתרים אשר יהיו המתחרים שלכם לעתיד. בניית אתרים נכונה מבוססת על הכרת המודלים הקיימים המתחרים, בכדי שתוכלו ליישר קו ואף לעבור אותם (ברמת התוכן, בעיצוב, החדשנות, איכות המידע המפורסם באתר ועוד).


בניית אתרים חדשניים וייחודיים:

כפי שצויין תחילה אנשים כבר רגילים שיש המון אתרים אופציונאליים ואין להם שום סיבה להשאר ליויאליים (נאמנים) לאתר ספציפי אלא אם כן יש בו ערך מוסף: משחקים, סרטוני ווידיאו, תוכן חדשני ייחודי, חשיפות בלעדיות ומידע אקסקלוסיבי. האתר חייב להבטיח משהו חדש וייחודי בכדי ליצור בולטות בתנאי הרשת של היום (כאשר הרשת מלאה באתרים).


בניית אתרים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר:

כאשר מחפשים כיום אתרים לפי מילות מפתח כגון: כרטיסי הצגות או דילים לחו"ל מגיעים לעמודי תוצאות של מנועי חיפוש. ריבוי האופציות הקיימות בפני הגולש (השפע!) מאפשר לו להיות מאוד מאוד בררני ולסנן כבר בשניות הראשונות ולכן חשוב מאוד כי האתר כולו ובמיוחד עמוד הבית יהיה מעוצב בצורה שתמשוך את העין ותעשה לגולש חשק להשאר באתר.