סחר בינלאומי באינטרנט: מכירת מוצרים ברשת דרך חנות עצמאית

סחר בינלאומי מתבסס על חנות אינטרנטית בה אתם יכולים למכור מוצרי מותג בינלאומיים. את המוצרים ניתן להשיג באמצעות חבירה לחברת מותג מפורסמת והעלאת נושא המכירה בישראל. אם גיליתם שישנו נציג לאותה חברה, זה לא אומר כלום. ייתכן כי הוא לא חתום על בלעדיות מולה ולכן מותר לכם להתחרות בו. כמובן שאם אתם הנחשונים בתחום, כלומר אלה שמוכרים ראשון את אותו מותג, יש לכם הזדמנות להפיצו ראשונים בישראל.

רכישת מוצרי מותג דרך האינטרנט

גשו לאתרי מותג המשווקים דיו למדפסות, טונרים, ציוד ספורט והתעמלות וכד' ושלחו מייל להנהלות אם אתם יכולים להיות נציגים של אותם מוצרים. התגובה עשויה להיות אחד מהשניים: "לא ניתן, כי יש לנו נציג עם בלעדיות" או "אתה יכול למכור במקביל לנציג שלנו בארץ". לעתים ייתכן כי אתם תהיו ראשונים ואתם כמובן תתבשרו על כך. חשוב, בין אם אתם מתחרים ובין אם אתם לבד, לקבל מחירים שניתנים לתחרות: כאלו שהלקוחות חשים שהם הגיוניים ולא יקרים, וגם שהם שומרים על שוק המוצרים הללו פתוח לתחרות. התחלה במחיר גבוה מדי תגרום לסגירתו של השוק מהר מאד.

מכירת מוצרי המותג באינטרנט

את מכירת מוצרי המותג ניתן לעשות מאתר חנות אינטרנטית. האתר מחובר לשירותי סליקה ומוזרמים אליהם כסף מהמכירות שנעשו. מדי תקופה מחזורית או חודש מדויק, מעביר שירות הסליקה את התמלוגים שנצטברו. על מנת לייצר הרבה מכירות חשוב לרשום הודעות מקוונות לקהלי היעד הרלוונטיים, בין אם זה מסר להקלקה על דף נחיתה ובין אם זה משפט קצר עם לינק לאתר המקורי שלכם. 

הסוד לסחר בינלאומי מוצלח

עמידה בקשר עם חברות המותג מחו"ל חשובה אך היא לכשעצמה אינה מספקת בשביל לקדם את חנותכם. תצטרכו לחבור גם לחברה המסייעת לחנויות באינטרנט להתקדם ולאפשר לה לספק לכם קידום לחנות. הוא יתבטא במאמרים ובמהלכים ממומנים להגברת החשיפה של חנותכם. חברות קידום אתרי חנויות העוסקות בנושא של סחר בינלאומי יוכלו לסייע לכם לבחור את נישת המכירה ולצאת לפרויקט זה כשאתם ברגל ימין. סחר בינלאומי מוצלח יספק לכם מסגרת של לקוחות קונים עבורם ניתן לבצע מעקב ולהציע להם מוצרים בהתאם לצרכים משתנים.